Słupki

Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Cechuje je nie tylko wyjątkowa estetyka, ale też wygoda w użyciu i funkcjonalność. Zalety te sprawiają, że znajdujące się w naszej ofercie słupki kuchenne to niezbędne elementy wyposażenia. Wyróżnia je bowiem także praktyczny wymiar, a w naszym asortymencie dostępne są różne modele korpusów – wysokie i niskie, przeznaczone do projektowania zabudowy ścian oraz sprzętów AGD. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami tej kategorii sklepu internetowego zawierającego elementy niezbędne do skomponowania wyposażenia.

Praktyczna szafka słupek kuchenny
Lodówki, piekarniki, mikrofale, zmywarki i inne niezbędne urządzenia prezentują się bardziej estetycznie, jeśli są umieszczone w zabudowie. Dlatego też oferujemy produkty, takie jak korpus słupek, dzięki którym można dogodnie rozplanować rozmieszczenie sprzętów kuchennych. Dostępne są bowiem modele przeznaczone do zabudowy wysokiej konkretnych urządzeń. Można z nich tworzyć rozmaite konfiguracje w zależności od indywidualnych potrzeb.

Słupki kuchenne wysokie
W ofercie znajdują się egzemplarze szafek dedykowane do zabudowy konkretnego urządzenia lub kilku sprzętów jednocześnie.
Proponujemy korpusy przeznaczone do:
lodówek, piekarników, mikrofali, zmywarek, ekspresów do kawy, i nie tylko.
Każdy z dostępnych modeli jest szczegółowo opisany z uwzględnieniem wszystkich wymiarów oraz innych parametrów technicznych. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupiona szafka słupek będzie pasować do posiadanych sprzętów kuchennych i skomponuje się z wystrojem oraz metrażem pomieszczenia. Warto mieć na uwadze to rozwiązanie, ponieważ aktualnie zabudowa wysoka jest w modzie i coraz więcej osób decyduje się na tego rodzaju wyposażenie.

Funkcjonalne i estetyczne korpusy
Proponujemy możliwość zakupu różnych modeli szafek. Większość z nich sprzedawana jest w zestawie z elementami montażowymi oraz przydatnymi dodatkami, takimi jak podpórka metalowa, wkręty ściany tylnej, szyny montażowe piekarnika i nie tylko. Dzięki temu możliwa jest nawet samodzielna instalacja szafek w zabudowie wysokiej w sprawny sposób.
Do wybranych egzemplarzy można dobrać fronty w odpowiednim rozmiarze, aby dopełnić montaż wyposażenia. Pod tym względem również prezentujemy nasze propozycje dopasowane pod względem wymiarów do konkretnych korpusów słupków. Sprawia to, że z użyciem znajdujących się w tej kategorii szafek można zaprojektować idealną kuchnię, w której przechowywanie sprzętów, przyborów i innych artykułów będzie bardzo wygodne. Wystarczy wybrać pozostałe korpusy, dobrać do nich fronty i można cieszyć się indywidualnie zaprojektowaną przestrzenią.

Wyposażenie nowoczesnej kuchni
Znajdujące się w naszej ofercie słupki wysokie lub niskie to niezwykle estetyczne i zarazem funkcjonalne elementy wyposażenia. Warto więc uwzględnić tego rodzaju szafki w projekcie pomieszczenia. Można je zamontować w zabudowie wysokiej w dowolnej konfiguracji uzależnionej od osobistych preferencji i innych czynników. Zapraszamy więc do zakupu korpusów dostępnych w tej kategorii.

Shopping Cart

Rodzaj korpusu

Filtruj według

Przewiń do góry