Korpusy szafek

Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Niewątpliwą zaletą naszej oferty jest możliwość zakupu elementów wyposażenia wybranej wielkości. Proponujemy bowiem korpusy szafek kuchennych i łazienkowych w wielu rozmiarach – wąskie, szerokie, wysokie i niskie. Dostępne są modele dolne i górne oraz w postaci słupków, można więc bez trudu skompletować meble dostosowane do określonych oczekiwań. Zapraszamy zatem do sprawdzenia asortymentu zawierającego liczne korpusy do szafek.

Meble dopasowane do potrzeb
Dzięki dostępności różnorodnych modeli można wybrać elementy wyposażenia umożliwiające dowolne zaaranżowanie przestrzeni w zależności od osobistych preferencji. Pod tym względem istotne jest bowiem, aby meble nie tylko estetycznie się prezentowały, ale też były jak najwygodniejsze w użyciu i zapewniały łatwy dostęp do zawartości.
Znajdujące się w asortymencie artykuły sprawiają, że szafka kuchenna może był w pełni dostosowana do potrzeb. Można wybrać jej wysokość, szerokość i głębokość oraz inne parametry, które ułatwią korzystanie z niej. Zaletę stanowi również dostępność korpusów szafek kuchennych i łazienkowych w postaci modeli dolnych z wytrzymałymi nóżkami, górnych i słupków.

Praktyczne rozwiązania konstrukcyjne
W przypadku mebli do kuchni i łazienki istotne jest, aby były w jak największym stopniu funkcjonalne. Każdy użytkownik ma inne upodobania dotyczące korzystania z tego rodzaju elementów wyposażenia, dlatego oferujemy duży wybór korpusów. Większość mebli posiada równomiernie rozmieszczone rzędy nawierceń na półki, co umożliwia regulację ich wysokości.
Dostępne są m.in. modele dolne z opcją montażu wybranej liczby szuflad z cichym domykiem. Egzemplarze z nóżkami posiadają ponadto wzmocnienie, dzięki czemu są odporne na duże obciążenia. Z kolei wybrane modele górne wyposażone są w otwór wentylacyjny i są sprzedawane w komplecie z szynami montażowymi oraz zawieszkami. Dzięki temu można bezproblemowo zainstalować korpusy szafek łazienkowych bądź kuchennych.

Do każdej kuchni i łazienki
Bogactwo dostępnych modeli sprawia, że możliwy jest łatwy wybór mebli dostosowanych do potrzeb użytkowników i metrażu pomieszczenia. Istotnym aspektem jest bowiem, aby odpowiednio wpasowały się w dostępną przestrzeń, pomieściły wszelkie potrzebne sprzęty, naczynia i inne niezbędne wyposażenie, a zarazem nie przytłoczyły wystroju wnętrza.
Dostępność różnych modeli sprawia też, że można wybrać korpusy do szafek dużych i bardzo pojemnych lub przeznaczonych np. na drobne przybory. W zależności od konkretnego pomieszczenia można w nich umieścić przykładowo zapasowe ręczniki łazienkowe, duże opakowania detergentów bądź garnki lub urządzenia o większych gabarytach.

Precyzyjne dostosowanie mebli
Warto sprawdzić szczegóły powyższych egzemplarzy do szafek łazienkowych i kuchennych, gdyż przy każdym z nich podana jest dokładna specyfikacja techniczna. Uwzględnia wszelkie wymiary korpusu oraz proponowanego do niego frontu. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupione elementy wyposażenia będą do siebie dobrze pasować.

Shopping Cart

Ilość szuflad

Filtruj według

Przewiń do góry